Šimtmetį švenčiančiai Tėvynei miškininkai dovanoja Nacionalinę miško sodinimo šventę

Kadangi metai Lietuvai neeiliniai, miškininkai tikisi sulaukti ypatingai gausaus talkininkų būrio ir  ruošiasi šiam įvykiui labai atsakingai. Daugumoje regioninių padalinių paskutinįjį balandžio šeštadienį bus sodinami mišrūs ąžuolų, liepų, pušų, eglių, berželių ir kt. sodinukai, o štai  Biržų, Dubravos, Kaišiadorių, Kėdainių, Kretingos,  Radviliškio, Šiaulių, Veisiejų miškuose sužaliuos šimtmečio ąžuolynai.

VĮ VMU direktorius Marius  Pulkauninkas džiaugiasi, kad prie naujosios įmonės vairo stojo Lietuvai minint tokią svarbią datą, ir prisijungė prie darnios miškininkų šeimos. „Be galo smagu, kad šis, Lietuvos šimtmetį įprasminantis miškasodis bus pirmoji, bendra visų buvusių miškų urėdijų, susijungusių į vieną didelę įmonę,  ir Lietuvos žmonių šventė. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti, prisidėti prie kilnios akcijos, kad vėliau mes ir mūsų vaikai galėtume didžiuotis leisdami laiką pačių pasodintame miške!"

Šventėje laukiami visi: nuo mažiausio iki didžiausio. Šeimos, draugai, giminės, kolektyvai... Vaikams tai - puiki edukacinė priemonė ir galimybė iš arti susipažinti su miškininko profesija, rankutėse palaikius gležną augalėlį ir pačiam jį pasodinus, suprasti, kad medelius reikia saugoti, jų nežaloti. Senjorams - tai puiki proga pabūti su bendraminčiais, pakvėpuoti grynu oru ir atlikti prasmingą darbą. O visiems drauge  - papuošti gimtąjį kraštą žaliuoju rūbu, prisidėti prie kilnaus tikslo, kad Lietuvoje tankios girios oštų šimtmečių šimtmečiais.

   Pernai Nacionalinės miško sodinimo šventės 2017 metu gausus būrys įvairiausių profesijų, skirtingo amžiaus talkininkų miškininkams padėjo   atkurti 66.2 hektaro miško ir pasodino daugiau nei 200 tūkst. medelių!

   Geri darbai mus užaugina. Didžioji prasmė dažnai slypi paprastuose dalykuose. Būdami vieningi galime labai daug. Skambinkite, registruokitės ir dalyvaukite Nacionalinėje miško sodinimo šventėje „Lietuvai 100"!

Tegul žemėj Lietuvos ąžuolai visada žaliuos!

 

Nacionalinio miškasodžio talkos vietų ir regioninių padalinių kontaktų sąrašas

2018 04 08


VĮ Valstybinių miškų urėdija
Trakų regioninis padalinys

Miškininkų g.8, Rubežių k., LT-21143 Trakų raj.
Įmonės kodas 132340880
PVM kodas LT323408811

Tel. 528-32306
Faksas 528-32307
El.paštas

Darbo laikas I-IV 7.30-16.30, V 7.30-15.15
Pietų pertrauka 11.30-12.15