Naujienos


Jaunųjų miško bičiulių Kalėdinis susitikimas

Gruodžio 5 dieną, Trakų miškų urėdijoje  pakvipo Kalėdomis. Nuo pat ryto aktų salėje puikavosi išrikiuotos eglutės ir koliažai, kuriuos jaunieji miško bičiuliai paruošė parodai - konkursui „Žiemos puokštė 2017". Lydimi  vadovų, į parodos - konkurso  šventinį renginį,  atvyko pusšimtis jaunųjų miško bičiulių iš Aukštadvario, Semeliškių, Lentvario, Paluknio, Onuškio gimnazijų, Trakų pradinės mokyklos bei  Bijūnų pradinės mokyklos - daugiafunkcio centro. Į svečius atskubėjo ir mažiausieji Trakų miškininkų globojami - jaunieji miško tuntukai „Šilinukai" iš Lentvario lopšelio-darželio „Šilas" ir su pakilia nuotaika pradėjo šventinę  programą. Iliuzionistas Edgaras pravedė  edukacinę magijos pamoką ir visus šventės dalyvius įtraukė į stebuklingą kelionę po iliuzijų platybes. Sugrįžę į realų pasaulį dalyviai su nekantrumų laukė konkurso rezultatų paskelbimo. Po karštų diskusijų ir ilgų komisijos svarstymų,  į respublikinį  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyksianti konkursą, išrinkti Aukštadvario ir Semeliškių gimnazijų jaunųjų miško bičiulių darbai. Už likusius darbelius įteikti paguodos prizai ir padėkos.

Po šventinės programos  jaunieji miško bičiuliai ir jų vadovai betarpiškai bendravo su miškininkais, aptardami  jiems rūpimus klausimus ir problemas, pasidžiaugdami nuveiktais darbais.

Tokius susitikimus su globojamais Jaunaisiais miško bičiuliais  ir jų vadovais Trakų miškininkai organizuoja daugiau kaip dešimt metų. Nuoširdžiai  dėkojame  pedagogams, vadovams, jauniesiems miško bičiuliams už aktyvų ir kūrybingą dalyvavimą jaunųjų miško bičiulių veikloje ir linkime naujų ir išradingų idėjų kuriant kompozicijas, pasišventimo  saugant gamtą, sėkmės moksluose, įvertinimo darbuose. Linksmų šv.Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

 

 

TMU informacija  

2017 12 08


VĮ Valstybinių miškų urėdija
Trakų regioninis padalinys

Miškininkų g.8, Rubežių k., LT-21143 Trakų raj.
Įmonės kodas 132340880
PVM kodas LT323408811

Tel. 528-32306
Faksas 528-32307
El.paštas

Darbo laikas I-IV 7.30-16.30, V 7.30-15.15
Pietų pertrauka 11.30-12.15