Medžioklė (Hunting /Jagd)


Trakų miškų urėdijoje Profesionalios medžioklės plotams yra priskirtas Jagelonių miškas. Šių medžioklės plotų paskirtis - gausinti medžiojamųjų gyvūnų populiacijas ir plėtoti medžioklės turizmą. Iš viso Trakų miškų urėdijoje profesionaliajai medžioklei skirtas  4084 ha plotas, iš jo miškai sudaro 1755 ha, laukai - 2292 ha, vandens telkiniai - 37 ha. Profesionalios medžioklės plotai randasi Elektrėnų savivaldybės teritorijoje. Šiems medžioklės plotams buvo parengta Laukinės gyvūnijos gausinimo programa ir yra įgyvendinamos specialios medžiojamųjų gyvūnų populiacijų gausinimo priemonės. Siekiant išlaikyti optimalų ekologinį žvėrių skaičių, žiemą vykdomi biotechniniai kirtimai, gerinantys šakelinių pašarų bazę. Kasmet įrengtuose pašariniuose laukeliuose sėjamos grūdinės kultūros, žvėrys papildomai šeriami, vasarą šienaujamos pievos. Miškininkų prižiūrimuose plotuose gyvena briedžiai, taurieji elniai, šernai, stirnos, lapės, bebrai, miškinės kiaunės, barsukai, pilkieji kiškiai.

Profesionalios medžioklės plotuose miškų urėdija organizuoja komercines medžioklės šalies ir užsienio medžiotojams. Medžioklių organizavimas Trakų miškų urėdijos profesionalios medžioklės plotuose - tai miškų urėdijos veikla, tęsiant ir plėtojant senas ir gilias medžioklės tradicijas Lietuvoje. Profesionalios medžioklės plotuose yra įrengti tvarkingi stacionarūs medžioklės bokšteliai, skirti palaukiminei medžioklei. Medžioklėms su varovais yra įrengtos technologinės linijos, siekiant užtikrinti medžioklės saugumą, medžiotojai žvėrių laukia specialiuose varymams skirtuose bokšteliuose.

Profesionalios medžioklės plotų priežiūrai ir tvarkymui miškų urėdijos naudoja lėšas, gautas už organizuotas komercines medžiokles ir suteiktas paslaugas medžiotojams pagal nustatytus medžioklės įkainius.

VĮ TRAKŲ MIŠKŲ URĖDIJOS PROFESIONALIOS MEDŽIOKLĖS PLOTŲ VIENETO ŽEMELAPIS 

VĮ TRAKŲ MIŠKŲ URĖDIJOS PROFESIONALIOS MEDŽIOKLĖS PLOTŲ TVARKYMO IR NAUDOJIMO 2015/2016 M. MEDŽIOKLĖS SEZONE  ATASKAITA

VĮ TRAKŲ MIŠKŲ URĖDIJOS PROFESIONALIOS MEDŽIOKLĖS PLOTŲ TVARKYMO IR NAUDOJIMO 2016/2017 M. MEDŽIOKLĖS SEZONE  ATASKAITA 

MEDŽIOKLĖS IR TEIKIAMŲ PASLAUGŲ VĮ TRAKŲ MIŠKŲ URĖDIJOS PROFESIONALIOS MEDŽIOKLĖS PLOTUOSE ĮKAINIAI (nuo 2017-10-02)

DAUGIAU...

 


 

INFORMACIJA APIE ŽEMĖS ŪKIO PASĖLIŲ APSAUGĄ

 

MEDŽIOKLIŲ TYKOJANT PASKELBIMO TVARKA:

1. Organizuojamų medžioklių tykojant grafikas sudaromas vieno menėsio laikotarpiui.

2. Kiekvieno mėnesio pirmą darbo dieną skelbiamos sekančio mėnesio medžioklių tykojant datos.

 

Dėl medžioklės organizavimo kreiptis (darbo laiku) į Daivą Radzevičienę arba Dainių Taukį (tel. 8-528-32334, medziokle@tmu.lt)

REGISTRACIJA Į MEDŽIOKLĘ

 VĮ Valstybinių miškų urėdija
Trakų regioninis padalinys

Miškininkų g.8, Rubežių k., LT-21143 Trakų raj.
Įmonės kodas 132340880
PVM kodas LT323408811

Tel. 528-32306
Faksas 528-32307
El.paštas

Darbo laikas I-IV 7.30-16.30, V 7.30-15.15
Pietų pertrauka 11.30-12.15